تبلیغات کانال تلگرام کلیک فا

برای ورود به کانال تلگرام محبوبتان ، روی آیکون زیر کلیک کنید.
موضوع کانال : کانال تجهیزات پزشکی و بیمارستانی

تبلیغ کانال تجهیزات پزشکی

کانال تجهیزات پزشکی

موضوع : ارائه دهنده خدمات تخصصی بازرگانی کالا و تجهیزات پزشکی و طبی، انواع تجهیزات مصرفی پزشکی، کالای پزشکی خانگی، بیمارستانی و کلینیکی با بیش از ۳۵ سال تجربه بازرگانی و اعتبار بسیار بالا در مذاکرات بین المللی و گمرکی، آماده سفارشات صاحبان کسب و کار در زمینه های مذکور در سراسر کشور .

کالیبراسیون دستگاه های پزشکی
مقدار اندازه گیری شده و مقدار نشاند داده شده و استانداردهای برخی از تجهیزات پس از مدتی کار کردن تغییر می کند که برای جبران این تغییرات طی دوره های مشخص از دستگاه تست کالیبراسیون گرفته می شود و اگر کالیبراسیون آن با مقدار استاندارد مقایرت داشته باشد به واحد تجهیزات پزشکی بیمارستان اطلاع می دهند تا قبل از استفاده مجدد از دستگاه آن را کالیبره کنند. استفاده از تجهیزاتی که کالیبره نباشد ممنوع می باشد و خطرات جانی و مالی به بار می آورد.
پزشکان و کارکنان درمانی هنگامی می توانند مسئولیت حرفه ای ارائه خدمات پزشکی را با اطمینان بپذیرند که وسائل و تجهیزات پزشکی مورد استفاده دارای صحت و دقت لازم بوده باشند.
کالیبره کردن به مجموعه عملیاتی گفته می شود که در شرایط مشخص, رابطه ای مناسب را بین مقدار اندازه گیری و نشان داده شده یک مشخصه توسط وسیله مقدار واقعی کمیت آن مشخصه برقرار می سازد تا مقدار خطای نمایش و تنظیم مشخصه در محدوده تعریف شده قرار گیرد.
لوازم و تجهیزات پزشکی که مشخصه فیزیولوژیکی بیمار یا نمونه های گرفته شده از بیمار را برای تشخیص شرایط بیماری اندازه گیری می کنند یا انرژی خروجی مشخصی را برای درمان یا حفظ حیات بیمار اعمال می کنند, نیاز به کالیبره کردن دارند.
تخمین زده می شود حدود یک سوم از عوارض بیماری ها, مرگ و میرها و طولانی شدن دروه های درمان قابل اجتناب در سطح بیمارستان های کشور, مربوط به مسائل نگهداری و استفاده صحیح و به موقع از لوازم پزشکی است. کانال تجهیزات پزشکی
البته منظور از کالیبراسیون تجهیزات پزشکی، انجام تست و آزمون های کمی قابل مقایسه در دستگاه ها است و آزمون هایی از قبیل تست انحراف قلم ثبات و … جز تست های کیفی نگهداشت پیگیرانه PM محسوب می شوند که در صورت درخواست قابل انجام و در کنار تست های کالیبراسیون تجهیزات پزشکی هستند.
شایان ذکر است در اینجا مفهوم آزمون کالیبراسیون تجهیزات پزشکی به معنای مشخص نمودن وضعیت تجهیزات پزشکی از نظر صحت یا عدم صحت است و تنظیم یا تعمیر تجهیزات پزشکی را شامل نمی شود. البته توصیه می شود که پس از انجام تعمیرات حتما با انجام کالیبراسیون مجدد از صحت و سقم دستگاه اطمینان حاصل شود.

🆔 @medicals_channel 🔬💊💉

آیدی کانال :

https://t.me/medicals_channel

لینک جوین :

https://t.me/joinchat/AAAAAEKRANu9EnQgd-S3OA

توضیحات :

تبلیغات  :
@pouya_adv

تبادل :
@seopouya

بهترین کانال های تلگرام


طراحی و بهینه سازی : سئو