تبلیغات کانال تلگرام کلیک فا

برای ورود به کانال تلگرام محبوبتان ، روی آیکون زیر کلیک کنید.
موضوع کانال : کانال سلامت و خانواده

تبلیغ کانال سلامت جنسی تلگرام

کانال سلامت جنسی تلگرام   کانال تلگرام+۱۸

کانال تلگرام سلامت جنسی

موضوع : کانال سلامت و خانواده – مسایل ازدواج در خانواده و آموزش های موفقیت در زندگی?
❤️چگونه قلب همسر خود را از عشق و محبت سیراب کنیم؟

?خانمهابه علت برخورداری از عواطف درونی،‌در شرایط طبیعی می توانند بیشترین فداکاری و از خود گذشتگی را در راه همسر از خود نشان دهند و عالی ترین احساسات خود را نثار او کند و با بسیاری از سختی ها و محرومیت ها بسازند.

?اما اینها همه زمانی است که او در ارتباط با همسرش از جنبه روحی ارضاء شود و احساسات و عواطف خود را تباه شده نبیند؛

? اعتماد به علاقه و توجه همسر و برخورداری از عواطف و مهربانی او، این قدرت و توانایی در زن به وجود می آورد که بتواند با سختی ها و رنج ها بسازد و بیشترین فداکاری را نسبت به همسرش از خود نشان دهد و از این همه گذشت و ایثار لذت ببرد.‌ کانال سلامت جنسی تلگرام

?اما اگر چنین شرایطی برای او فراهم نشود؛ یعنی احساس کند گوهر محبت او را ارج نمی نهند و قدر فداکاری های او رانمی شناسند، روز به روز از توانایی او کاسته می شود و فداکاری ها و از خود گذشتگی هایش زمینه بروز خود رااز دست می دهد؛ به این ترتیب اختلافات و ناسازگاری ها آغاز می شود.?

❌متاسفانه بسیاری از شوهران به علت ناآگاهی از چگونگی روحیات زن و بی اطلاعی از عوالم درونی همسر خویش، این خواسته حق او را نادیده می گیرند و بی آنکه از عواقب این رفتار خود در سرنوشت زندگی مشترکشان آگاه باشند،‌عشق و محبت و توجه خویش را از همسرخود دریغ می دارند و او را در دنیایی از رنج های درونی رها می سازند.

⭕️زمانی که زن در زندگی زناشویی احساس شکست می کند و سرمایه عشق را بر باد رفته می بیند، چگونه می تواند با تمام وجود، خویشتن را وقف زندگی خانوادگی کند و عواطف و احساسات پاک قلبی خود را سخاوتمندانه نثار و نهال زندگی مشترک را با عشق و عاطفه و ایثار آبیاری کند؟!

????
به ما بپیوندید???
♨️ @aghadoctor ♨️

آیدی کانال :

https://telegram.me/aghadoctor

لینک جوین :

https://telegram.me/aghadoctor

توضیحات :

تبلیغات  :

تبادل :
@seopouyaco

بهترین کانال های تلگرام


طراحی و بهینه سازی : سئو